אודות - עורך דין אלון כהן
אודותיי
שלום לך, אני אלון כהן, עו"ד לדיני עבודה, נעים  להכיר.
 
אל התחום המרתק של דיני עבודה נחשפתי במקרה לפני כ-13 שנים כאשר שכן ביקש את עזרתי לאחר שפוטר ממקום עבודתו בחברה גדולה ומוכרת. למרות שתחומי ההתמחות העיקריים שלי היו דיני מקרקעין והוצאה לפועל, המקרה שלו כל כך נגע ללבי, אז החלטתי ללמוד את הנושא ולעזור לו. 
נפגשנו, ריכזנו את תלושי השכר מתוך שקיות שהוא שמר ולאחר עיון קצר בחומרים החלטתי להגיש תביעה.
את כתב ההגנה הגיש בזמנו המשרד הגדול ביותר בארץ. למדתי אותו לעומק ולאחר זמן קצר זכינו במשפט.

זה היה יום מכונן בחיי המקצועיים, היום בו הבנתי שעולם דיני העבודה הוא העולם בו אני הולך לשלוט.
 
במהלך 13 השנים האלו ייצגתי, נלחמתי וניצחתי במאות תיקים מורכבים ותקדימיים בכל הארץ עבור לקוחותיי הפרטיים והעסקיים, בניהם 'פיצה האט', 'טפרוואר', 'אסטרון מנעולי ירדני', 'אפקון החזקות בע"מ' ועוד.  13 שנים בהם חסכתי ללקוחותיי מיליוני שקלים ואלפי שעות של כאבי ראש ואנרגיות שליליות במקום העבודה, הן באמצעות מתן ייעוץ שוטף והן בייצוג בבית הדין לעבודה.
 
היום, כשאני כבר מכיר כל טריק ושטיק שקיים במשפט העבודה, הן בספר החוקים והן בפסיקה,  אני מציע שיטה שנותנת מענה מקיף ומדויק בשני מישורים עיקריים:בכל רגע שעובר אני יכול לחסוך לך יותר!
 
בשתי השיטות הוכחתי מעל כל צל של ספק, הן למעסיקים והן לעובדים שמכל משבר אפשר להימנע ויחד עם זאת, מכל משבר אני יכול לחלץ את לקוחותיי. לכן כל כך קל לי להתחייב לחסוך לך כסף, זמן וכאבי ראש מיותרים. יעידו על כך כל אותם אלו שהמליצו עליי כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל על פי דירוג BDI.
 
אסכם ואומר שכל לקוח שמגיע למשרדי הוא עולם ומלואו, כל לקוח מקבל מענה מהיר, שירות אדיב ומקצועיות בלתי מתפשרת. אז כל דקה שעוברת יכולה להיות יקרה מפז, כל רגע הוא קריטי.
ומה זה מצריך ממך? להגיע למשרדי, להביא איתך את הניירת שאבקש ולשתף פעולה, מפה אני נכנס למשחק. ויפה שעה אחת קודם!
 
בברכה,

עו"ד אלון כהן
Coi בניית אתרים
דף הבית